Marlins test

Marlins – провідний провайдер у галузі англійського тестування в морській сфері. Пропонуємо вам матеріали для самостійної підготовки до тесту, який складається з двох частин: розмовний тест (TOSE – Test of Spoken English) і комп’ютерний тест (85 текстових запитань за 60 хвилин).

Термінологія

Нижче ви можете завантажити матеріали по термінології відповідно до вашої професії.

Файл Safety vocabulary list є обов’язковим для всіх.

Співбесіда

При вступі на роботу на судна, які перебувають в управлінні V.Ships, кандидат має пройти усну співбесіду за спеціальністю, в ході якої капітан-наставник та механік-наставник перевіряють рівень знань та навичок кандидата на предмет судноводства чи суднової механіки відповідно, а також питань Марпола.

Всім судноводіям необхідно також пройти тест NST – Navigation Simulation Test (симуляція навігаційної вахти). Рекомендації щодо підготовки до тесту NST можна завантажити за посиланням нижче.

Анкета моряка

Нижче доступна для завантаження анкета для всіх бажаючих. Заповнену анкету необхідно зареєструвати на сайті global.vcrew.com. На сайті доступний перелік актуальних вакансій. Якщо серед них немає тої, що вас зацікавила, ви можете подати відкриту анкету – та ми розглянемо її при появі вакансії, що відповідає вашим вимогам. Якщо у вас виникли питання – звертайтеся, будемо раді допомогти.

Звʼяжіться з нами

Якщо у вас виникли питання до нашої компанії, залишайте своє повідомлення в контактній формі і ми обовʼязково з вами звʼяжемось