Logo
Loading...

Вебсайт використовує cookies. Таким чином, продовжуючи роботу з сайтом, ви погоджуєтесь з їхнім використанням.

Privacy and Cookies StatementПродовжити.

V.Ships Украина — крюинг №1

V.Ships - провідна зірка в океані крюінга

Реальные перспективы карьерного роста

Сервіс світового рівня

«В.Шіпс (Украина)» - путеводная звезда в океане крюинга

Найнадійніший крюінг в Україні

Ежегодно мы трудоустраваем почти 10000 украинских моряков

Щорічно ми працевлаштовуємо більше 10000 українських моряків

V.Ships India Cadet's honoured by IMS Goa

Ласкаво просимо на борт!

01

 Крюінг №1 в Україні

02

 Всі послуги для моряків - безкоштовні!

03

 Достойна зарплата, відмінні умови роботи!

04

 В.Шіпс Україна має «квоту» у 200 місць для українських кадетів

05

 Реальні перспективи кар'єрного росту

До ваших послуг

інфографіка »

MARLINS TEST

Marlins – провідний провайдер у галузі англійського тестування в морській сфері. Пропонуємо вам матеріали для самостійної підготовки до тесту, який складається з двох частин: розмовний тест (TOSE – Test of Spoken English) і комп’ютерний тест (85 текстових запитань за 60 хвилин).

V.Group is one of the world's largest suppliers of marine and offshore maritime personnel, covering the entire recruitment and deployment chain.

СПІВБЕСІДА

При надходженні на роботу на судна, що знаходяться в управлінні V.Ships, кандидат має пройти усну співбесіду за фахом, під час якої капітан-наставник і механік-наставник перевіряють рівень знань і навичок кандидата на предмет судноводіння чи суднової механіки відповідно, а також з питань МАРПОЛа. Всім офіцерам, за винятком електромеханіків, необхідно також пройти комп’ютерний тест зі спеціальності – ASK (Assessment of Seafarer Knowledge), який був розроблений на платформі Marlins. Рекомендації з підготовки до тесту ASK ви можете завантажити за посиланнями нижче.

V.Group is one of the world's largest suppliers of marine and offshore maritime personnel, covering the entire recruitment and deployment chain.

АНКЕТА МОРЯКА

Нижче доступна для завантаження анкета для всіх бажаючих. Заповнену анкету необхідно зареєструвати на сайті global.vcrew.com. На сайті доступен перелік актуальних вакансій. Якщо серед них немає тої, що вас зацікавила, ви можете подати відкриту анкету - та ми розглянемо її при виникненні вакансії, що відповідає вашим вимогам. Якщо у вас виникли питання - звертайтеся, будемо раді допомогти.

 • Завантажити анкету »

 • Після надіслання анкети рекомендуємо вам зв’язатися з нами:
  Офіс в Одесі
  Пр-т Маршала Жукова, 37/2
  Тел.: +38 (048) 705-37-37
  Тел.: +38 (048) 7-340-340
  Факс: +38 (048) 7-340-341
  Email: application@odessa.vships.com
  Web Site: www.vships.com.ua

  Філія в Херсоні
  Вул. Торгова, 37, оф. 511
  Тел.: +38 (0552) 45-48-21
КРЮИНГ

КРЮІНГ

Система управління якості
ДП «В.Шіпс (Україна)» пройшла сертифікацію згідно з ISO 9001-2015. Відповідність системи якості компанії даному стандарту підтверджено сертифікатом Lloyd’s Register QA.

ТРЕЙНИНГ ЦЕНТР

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЦЕНТР

Компанія ДП «В. Шіпс (Україна)» приділяє багато уваги навчанню моряків, які працюють на суднах під її менеджментом. В тренажерному центрі, що обладнаний сучасними симуляторами навігаційоного містка та машинного відділення, викладають досвідчені інструктори – капітани і старші механіки. Вони на регулярній основі читають лекції й проводять курси для вдосконалення як теоретичних, так і практичних вмінь моряків.

LEARNING PORTAL

LEARNING PORTAL

Ми надаємо можливість дистанційного навчання моряків з дому. Курси та відеоматеріали, які містяться на порталі, дозволяють детальніше ознайомитися з внутрішніми процедурами компанії, а також підвищити рівень професійних знань.

V.SHIPS – ПРОВІДНА ЗІРКА В ОКЕАНІ КРЮІНГА!

За двадцять років своєї роботи в Україні ДП «В.Шіпс (Україна)» стала однією з найбільш авторитетних компаній, яка спеціалізується на судновому менеджменті, підготовці та підборі кадрів плавскаду для ведучих суднохідних компаній світу, а також є володарем нагороди «Тренер №1» для курсантів морських навчальних закладів України.

«В.Шіпс (Україна)» - одне з найбільших крюінгових агенств у країні. Щорічно понад 7000 українських моряків працевлаштовуються на судна під іноземним прапором, які знаходяться у менеджменті компанії. Крім цього, «В.Шіпс (Україна)» має «квоту» у кількості понад 160 місць для українських кадетів.

Завдяки цьому курсанти українських морських навчальних закладів щорічно забезпечуються плавальною практикою на суднах під іноземним прапором, що гарантує їм подальше працевлаштування після закінчення навчання.

Наочним прикладом ефективності роботи ДП «В.Шіпс (Україна)» є й те, що багато моряків, котрі починали співпрацювати з компанією, будучи ще кадетами, сьогодні – капітани далекого плавання і старші механіки.

При цьому всі послуги з працевлаштування та навчання моряків «В.Шіпс (Україна)» надаються безкоштовно, що особливо актуально на сьогоднішній день для введення поняття цивілізованого крюінга, що працює на рівні міжнародних стандартів!

«В.Шіпс (Україна)» щільно співпрацює з ведучими профільними навчальними закладами України: Національним університетом «Одеська морська академія», Морехідним училищем ім. О. І. Маринеска, Морським коледжем технічного флоту, Одеським національним морським університетом, Київською державною академією водного транспорту, Херсонською державною морською академією, Херсонським морським коледжем, Миколаївським національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова.

Окрім цього, компанією реалізується масштабна програма з надання спонсорської допомоги морським навчальним закладам України - оснащення їх комп’ютерним та тренажерним обладнанням, без якого практично неможливо підготувати майбутньго офіцера згідно з високими стандартами, які вимагаються сьогодні міжнародними морськими конвенціями. Компанія працює в суворій відповідности з Системою управління організацією стосовно до якості в морській індустрії, а також у відповідності з Міжнародною конвенцією 2006 року про працю в морському судноплавстві (MLC 2006), що застосовуються в працевлаштуванні й рекрутинге моряків (SRPS).

Back to top